---
oz racing msw
úvodná stránka > spolupráca

ZÍSKAJ MIKINU OZ RACING

Mikina OZ za sprostredkovanie

Tím PRO RACING® venuje mikinu OZ Racing z OZ butiku každému nášmu priaznivcovi, ktorý objedná na prezutie do nášho pneuservisu svojich známych. Podobná ponuka platí aj pre získanie zákazníkov na olejový servis a servisné prehliadky. Hodnota mikiny 50€ musí pritom zodpovedať 10% zo sprostredkovaných služieb.

Príklad: Objednáte k nám do servisu 4 zákazníkov na pravidelnú prehliadku "OLEJ KOMPLET" po 125€ a získate tovar z OZ butiku v hodnote 10% z ceny zákazok, t.j. z 500€, čo je 50€. Vyjde z toho mikina OZ za 50€.

Ďalšie formy spolupráce s našim tímom, či už po stránke servisu, jázd vo formulách na okruhu, firemných pretekov alebo sponzoringu pretekárskych aktivít, s Vami radi dohodneme pri osobnom rokovaní. Stretnutie si s nami dohodnite prostrednístvom niektorého z našich kontaktov.


PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCA S AUTOSERVISMI

Servisom, ktoré nemajú vlastnú geometriu alebo pneuservisnú techniku pre nízkoprofilové alebo široké disky, ponúkame partnerskú spoluprácu. V prípade záujmu nás kontaktujte.

PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCA S PREDAJCAMI AUTOMOBILOV A PNEUSERVISMI

Tím PRO RACING® zastupuje v SR jednotku v zliatinových diskoch - firmu OZ

Už druhé desaťročie prináša tím PRO RACING® na Slovensko disky OZ, MSW a Sparco od renomovaného výrobcu OZ, známeho najmä kvalitou a pevnosťou svojich diskov. Pre dealerskú spoluprácu nás kontaktujte.