---
oz racing msw
úvodná stránka > pneuservis

PNEUSERVIS TÍMU PRO RACING®

Bratislava - Ružinov, Bajkalská 29, telefón 02 - 2086 2086

K predaju najkvalitnejších diskov výrobcu OZ Racing (sme výhradným zastúpením tohto špičkového výrobcu pre SR už od roku 1996) bolo pre náš tím PRO RACING ® samozrejmosťou vybaviť svoj pneuservis najmodernejšou technológiou značiek CORGHI a HUNTER. Obujeme Vám aj tie najväčšie, najšportovejšie a najnízkoprofilovejšie pneumatiky na akokoľvek široké disky až do priemeru 24“. V ďalších riadkoch Vám predstavíme naše služby a niekoľko našich rád či odpovedí na otázky, ktoré nám naši zákazníci najčastejšie kladú.

AKCIA – ZĽAVA NA SEZÓNNE PREZUTIE AUTA

Vyberte si termín v online kalendári nižšie!

Objednajte sa na na prezutie k nám podľa návodu v online kalendári nižšie! Príjemné prostredie, WIFI pripojenie na internet, bezproblémové parkovanie, dostupné termíny a možnosť uskladnenia kolies. Ale hlavne profesionálny prístup a najmodernejšia technika pre Vašu bezpečnosť za volantom.

do 15" 16 - 17" 18 - 19" 20"+, VAN, OFF-ROAD
(š > 215 a Ø > 60cm)
Výmena kolies s diskom s prevážením
(demontáž, vyváženie a montáž 4 kolies)
35€ 40€ 50€ 55€
Kompletné prezutie kolies
(demontáž a montáž 4 kolies + demontáž a montáž 4 pneu, vyváženie)
40€ 50€ 60€ 65€
Príplatok za montáž pneumatík typu RUNFLAT
pneumatiky na núdzový dojazd (RFT, ZP, SSR...)
10€ 10€ 10€

Ceny obsahujú aj závažia. Ceny za prezutie sú konečné, žiadne prekvapenia!

USKLADNENIE KOLIES

Šetrite si chrbát aj miesto!

Mimo sezóny nepoužívané kolesá Vám v skladových priestoroch tímu PRO RACING ® uskladníme a nemusíte sa s nimi naťahovať, umývať, skladovať, nakladať do auta a voziť z a do servisu. Zároveň kolesá prekontrolujeme a v prípade potreby Vás upozorníme a navrhneme riešenie. Nechajte kompletnú starostlivosť o Vaše kolesá na nás! Ceny sú za sezónu, nie za rok.

do 16" 17 - 19" 20"+, VAN, OFF-ROAD
(š > 215 a Ø > 60cm)
Uskladnenie pneumatík a kolies (pneumatík s diskom)
USKLADŇOVACIA KAPACITA VYČERPANÁ!
39€ 46€ 53€
Ručné umytie sady uskladňovaných diskov
(ručné umytie 4 diskov zvonku aj zvnútra)
6€ 9€ 12€
Ručné umytie sady diskov bez uskladnenia
(ručné umytie 4 diskov zvonku aj zvnútra)
12€ 18€ 24€

UPOZORNENIE: Poplatok za uskladnenie sa platí na sezónu vopred. Ak si zákazník aj napriek dvom upozorneniam neprevezme uskladnené pneumatiky alebo kolesá do 1 roka od ich uskladnenia, alebo nedoplatí dlžnú sumu za uskladnenie na ďalšiu sezónu, bude sa toto konanie považovať za prejav nezáujmu o uskladnený tovar a tento bude automaticky zlikvidovaný.


ONLINE KALENDÁR

Vyberte si vyhovujúci voľný termín a rezervujte si ho telefonicky na 02 - 2086 2086 alebo e-mailom!

V kalendári si vyberte v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30 voľný termín (čiernou farbou sú obsadené termíny pneuservisu, žltou farbou sú obsadené termíny geometrie). Ak vyberáte termín na pneuservis, voľný termín nemôže byť čierny (môže byť biely alebo žltý), ak vyberáte termín na geometriu, voľný termín nemôže byť žltý (môže byť biely alebo čierny). Voľný vybratý termín si rezervujte telefonicky na 02 - 2086 2086, alebo e-mailom.

NAŠA PONUKA

V autoservise PRO RACING na Bajkalskej 29 ponúkame

 • hliníkové disky (aj oceľové, no odporúčame vždy hliníkové!!!)
 • pneumatiky (všetky druhy a značky)
 • montáž osobných, 4x4 a ľahkých nákladných pneumatík
 • fúkanie pneumatík inertným plynom
 • mimosezónne uskladnenie pneumatík a celých diskov s ich ručným umytím
 • 3D geometria (4D geometria)
 • opravy defektov
 • opravy diskov
 • odber opotrebovaných pneumatík
 • TUNING automobilov – zlepšenie jazdných vlastností (podvozok), výkonu, looku...
 • prevzatie automobilu priamo u zákazníka
 • zľavy verným zákazníkom a firemným flotilám
 • kým sa naši tímoví mechanici venujú Vášmu autu, môžete sa pripojiť na internet cez WIFI a posedieť si v showroome pri kávičke alebo inom nápoji, môžete však zároveň aj pozerať na mechanikov pri práci

DRUHÁ SADA KOLIES ALEBO PREZÚVAŤ?

Z hľadiska trvanlivosti pneumatík a ekonomiky prezúvania leto-zima Vám v každom prípade odporúčame zaobstarať si druhú sadu kompletných kolies. Ušetríte na prezúvaní a Vaše pneumatiky netrpia niekoľkonásobným prezúvaním na tie isté disky a určite budú dlhšie spoľahlivo slúžiť.

HLINÍKOVÉ ALEBO PLECHOVÉ DISKY?

Jednoznačne hliníkové disky! Ale nie hocijaké. Určite si vyberte kvalitné, pri ich výbere Vám radi poradíme. Keď ste si vyberali auto, určite ste sa snažili vybrať pekné a kvalitné. Pretože disky robia veľkú časť dizajnu auta, odporúčame Vám kúpiť si aj na zimu pekné hliníkové disky, aby ste sa nemuseli pozerať takmer polovicu roka (od novembra do apríla) na „škaredé“ auto. Odporúčania plechových diskov na zimu pochádzajú z dávnej doby, keď bol rozdiel v cene obrovský a lak na hliníkových diskoch v zime nevydržal. Dnes je už iná doba!

VYBERTE SI DISKY KVALITNÉ – UŠETRÍTE A STE V BEZPEČÍ!

Ani tenisky si nekupujete na trhovisku...

Keď sme spomenuli kvalitu, najlacnejšími diskami môžete ľahko pokaziť kvalitu celého auta. Vyrobiť kvalitné disky niečo stojí. Kvalitný materiál, potrebné pevnostné prísady doň, kvalitné odlievacie a obrábacie stroje, mnoho a mnoho testovania pred a počas výroby, atesty TÜV atď. Lacné disky určite niečo z celej reťaze vynechávajú a preto sú rizikové. Tie najlacnejšie nekvalitné disky môžu byť dokonca životu nebezpečné, lebo môžu prasknúť a pri vyššej rýchlosti len zázrakom vyjdete bez ujmy. Okrem toho sa nekvalitné disky ľahko už po krátkom čase ohnú, zdeformujú, potom trasie volant a tieto vibrácie poškodzujú aj mnoho podvozkových dielov auta s následnými drahými opravami – diskov aj auta. Pre Vašu bezpečnosť a ušetrenie prostriedkov na výmenu diskov a opravy auta a v neposlednom rade aj Vašich nervov si vyberte disky od renomovaného výrobcu s históriou a referenciami v motoršporte.

Aké si vybrať disky Vám radi poradíme u nás v showroome diskov. Ak si nejaké vyberiete, neoľutujete a odmenia sa Vám dlhoročnou službou bez ďalších investícií do ich opráv alebo predčasnej výmeny.