---
oz racing msw
úvodná stránka > servisné prehliadky a výmena oleja

OLEJ EXPRES – VÝMENA OLEJA

Pre rýchlu výmenu oleja máme pre Vás zvýhodnený balík OLEJ EXPRES

OLEJ EXPRES – balík rýchlej výmeny oleja vrátane 4l oleja špičkovej značky MOBIL, predpísaného pre Vaše auto, kontrola a prípadne výmena vzduchového filtra, kontrola stavu a prípadne doplnenie chladiacej a brzdovej kvapaliny, vynulovanie servisného indikátora (Ceny obsahujú 4l oleja Mobil, ostatný použitý materiál sa účtuje zvlášť. Cenovú ponuku na predpokladaný materiál na vyžiadanie zašleme vopred.)

OLEJ EXPRES 15W-40 65 (59*)
OLEJ EXPRES 10W-40 75 (68*)
OLEJ EXPRES 5W-40 95 (86*)
OLEJ EXPRES 5W-30 109 (98*)
OLEJ EXPRES ŠPECIÁL 129 (116*)

*ceny pre verných zákazníkov, členov PRO RACING® klubu a firemné flotily
Ceny už obsahujú aj 4l oleja Mobil!


OLEJ KOMPLET – PRAVIDELNÉ ZÁRUČNÉ AJ POZÁRUČNÉ PREHLIADKY

Každé auto potrebuje aj podrobnejšie prehliadky a dobrú starostlivosť. Odvďačí sa Vám potom spoľahlivou prevádzkou s minimálnymi investíciami do opráv. Preto máme pre Vás zvýhodnený balík OLEJ KOMPLET, ktorý obsahuje všetky kontrolné a vybrané servisné činnosti, predpísané pri dosiahnutí určitého počtu km, ba aj niečo navyše.

OLEJ KOMPLET – balík kompletnej pravidelnej (aj záručnej) prehliadky, ktorý obsahuje všetko, ako OLEJ EXPRES (výmenu oleja vrátane 4l oleja špičkovej značky MOBIL, predpísaného pre Vaše auto, kontrolu a prípadne výmenu vzduchového filtra, kontrola stavu a prípadne doplnenie chladiacej a brzdovej kvapaliny, vynulovanie servisného indikátora) a navyše kompletnú diagnostiku všetkých riadiacich elektronických systémov (prečítanie a vynulovanie chybových pamätí), kontrolu a prípadne výmenu peľového (kabínového) filtra, kontrolu a dofúkanie tlaku v pneumatikách vrátane rezervného kolesa, kontrolu stavu a prípadne doplnenie všetkých kvapalín a náplní vrátane vizuálnej kontroly ich tesnosti (posilňovač riadenia, spojka, prevodovka, diferenciál, autobatéria), kontrola stavu brzdového obloženia, brzdových kotúčov a ručnej brzdy, kontrola osvetlenia s prípadnou výmenou nefunkčných žiaroviek, ďalšie prípadné kontroly, predpísané výrobcom auta pre daný stav km. (Ceny obsahujú 4l oleja Mobil, ostatný použitý materiál sa účtuje zvlášť. Cenovú ponuku na predpokladaný materiál na vyžiadanie zašleme vopred.)

OLEJ KOMPLET 15W-40 89 (79*)
OLEJ KOMPLET 10W-40 99 (89*)
OLEJ KOMPLET 5W-40 125 (112*)
OLEJ KOMPLET 5W-30 139 (125*)
OLEJ KOMPLET ŠPECIÁL 155 (139*)

*ceny pre verných zákazníkov, členov PRO RACING® klubu a firemné flotily
Ceny už obsahujú aj 4l oleja Mobil!


VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKEJ PREVODOVKE

Žiadna doživotná náplň neexistuje!

Na rozdiel od výrobcov áut, špecialisti na automatické prevodovky odporúčajú prvú výmenu oleja najneskôr po 100 tisíc km ďalšie výmeny po každých 60 tisíc km. Táto výmena nie je úplne lacná, no predídete tak niekoľkotisícovej oprave či výmene automatickej prevodovky.

KONTROLA GEOMETRIE KOLIES

Žiadajte kontrolu geometrie pri každom olejovom servise!

Samotná kontrola stojí u nás len 15 eur. Ubezpečíte sa, či sa nastavenie kolies na našich deravých cestách neporušilo. Ak sa zistí, že nastavenie je potrebné, hneď ho zrealizujeme a budete jazdiť bezpečnejšie a ekonomickejšie..

AKCIA NA GEOMETRIU

Zľava na nastavenie geometrie počas servisnej prehliadky


Geometria lacná so zľavou